{TOK UTAKMICA} Domaćini uvjerljivi, slavili na pet od šest utakmica

Tekstualni prijenos susreta četvrtog kola

Haland: Briljirao protiv Briža. AFP

24.11.2020

Završeni su susreti četvrtog kola Lige prvaka u grupama F, G i H, a uvjerljivi su bili domaćini, koji su slavili na pet od šest utakmica.

PSG - RB Lajpcig 1:0

92' - Juventus ipak dolazi do pobjede golom Alvara Morate. 2:1. Ferencvaroš nije izdržao.

92' - Barca postiže i četvrti gol. Pogodio je Antoan Grizman (Antoine Griezmann).

75' - Turuč smanjuje vodstvo Junajteda na 3:1.

71' - Stiže Barca do trećeg gola u Kijevu. Ponovo je strijelac Brejtvajt, ovaj put s bijele tačke.

60' - Briž nema rješenja za Halanda. Sjajni napadač Dortmunda postiže svoj drugi gol večeras i povećava na 3:0.

57' - Barcelona vodi s 0:2 u Kijevu protiv Dinama. Pogodio je asistent kod prvog gola Martin Brejtvajt ( Braithwaite).

54' - Lazio iz penala dolazi do trećeg gola. Drugi put večeras pogodio je Imobile.

52' - Barcelona konačno dolazi do vodstva. Strijelac je Seržinjo Dest (Sergino).

46' - Počelo drugo poluvrijeme u Kijevu. Barca bez Mesija još uvijek ne može slomiti otpor domaćina. Rezultat je 0:0.

45' - Novi spektakularan gol u Dortmundu. Džejdon Sančo (Jadon Sancho) pogađa iz slobodnjaka za vodstvo Borusije protiv Briža od 2:0.

35' - Juventus je došao do poravnanja protiv Ferencvaroša majstorskim golom Kristijana Ronalda (Cristiano).

Mirto Uzuni (Myrto) je pogodio za šokantno vodstvo gostiju u 19. minuti, a onda je Ronaldo topovskim udarcem u 35. minuti vratio stvari na početak.

Mančester junajted je za svega 12 minuta postigao dva gola Istanbul Bašakšehiru našeg Edina Višće, a dvostruki strijelac bio je Bruno Fernandeš (Fernandes).

Prvo je u 7. minuti spektakularno zabio za 1:0, a potom je u 19. udvostručio vodstvo svoje ekipe.

Za 3:0 je u 35. minuti iz penala zabio Markus Rašford (Rashford).

Erling Haland (Haaland) je u 18. minuti doveo Borusiju Dortmund u vodstvo protiv Klub Briža, što mu je bio peti gol u Ligi prvaka ove sezone.

Eurogol postigao je i Ćiro Imobile (Ciro Immobile), koji je u 3. minuti čudesno zabio mrežu Zenita za vodstvo Lacija od 1:0.

Marko Parolo (Marco) je potom u 22. povisio prednost Lacija, da bi  Artem Džuba (Dzyuba) u 25. minuti smanjio na 2:1.