Višća i društvo se loše proveli na Old Trafordu

Ubjedljiva pobjeda Junajteda

Višća: Bašakšehir pretrpio treći poraz. AFP

24.11.2020

Istanbul Bašakšehir našeg Edina Višće je u susretu četvrtog kola grupe "H" Lige prvaka na Old Trafordu gostovao Mančester junajtedu i pretrpio težak poraz rezultatom 4:1.

Dvostruki strijelac za "Crvene đavole" bio je Bruno Fernandeš (Fernandes), koji je prvo spektakularno zabio u 9. minuti, da bi već u 19. povisio prednost svoje ekipe.

U 35. minuti sviran je penal za domaći tim, a siguran s bijele tačke bio je Markus Rašford (Marcus Rashford) za nedostižnih 3:0.

Sve što su gosti uspjeli napraviti bio je utješni gol Deniza Turuča (Turuc) u 75. minuti.

Ipak, uspjeli su primiti još jedan gol u 92. minuti, kada je za 4:1 zabio Danijel Džejms (Daniel James) .

Višća je na terenu proveo cijeli meč, a njegovoj ekipi ovo je bio treći poraz.

Bašakšehir je trenutno posljednjeplasirani na tabeli s tri boda, dok je Junajted prvi sa devet.