{ TOK UTAKMICA } / Real savladao Inter, Atalanta šokirala Liverpul

Tekstualni prenos utakmica 4. kola grupne faze Lige prvaka u grupama A, B, C i D

Vidal isključen u 33. minuti. AFP

Piše: A. M.

25.11.2020

Odigrano je još šest utakmica grupne faze Lige prvaka čime je kompletirano 4. kolo.

Olimpijakos - Mančester siti 0:1.

90' - Velika pobjeda Reala protiv Intera u Milanu 0:2. Atalanta je istim rezultatom bila bolja od Liverpula.

88' - Sami finiš utakmica.

82' - Midtjiland smanjuje na 3:1 u Amsterdamu.

73' - Porto s igračem manje stiže do 0:2 u Marseju.

72' - Salzburg je smanjio na 3:1 u Minhenu.

68' - Ajaks je povisio na 3:0 protiv Midtjilanda.

64' - Atalanta vodi 0:2 u Liverpulu. Gosens strijelac.

60' - Iličić donosi Atalanti vodstvo protiv Liverpula. Rodrigo udvostručio prednost Reala u Milanu.

52' - Bajern vodi 2:0 protiv Salzburga zahvaljujući autogolu Vobera.

49' - Mazraui uduplao prednost Ajaksa.

47' - Ajaks vodi protiv Midtjilanda 1:0. Strijelac je Rajan Gravenberč.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

Atletiko Madrid - Lokomotiv Moskva 0:0.

45' - Poluvrijeme na svim mečevima.

42' - Levandovski donosi prednost Bajernu protiv Salzburga.

39' - Porto vodi u Marseju. Strijelac vodećeg gola je Zaidu Sanusi.

33' - Nesvakidašnja situacija na stadionu Đuzepe Meaca. Arturo Vidal je napravio neviđenu glupost i zaradio dva žuta kartona u razmaku od 10-ak sekundi.

Najprije je u duelu sa Lukom Modrićem simulirao jedanaesterac, zatim protestovao kod sudije koji mu je pokazao žuti karton. Međutim, Vidal tu nije stao, nastavio je prigovarati arbitru i zaradio isključenje.

30' - Bez prilika na Enfildu. Liverpul i Atalanta igraju vrlo oprezno.

21' - Mreže na ostalih pet stadiona za sada miruju.

13' - Vaskez pogađa stativu. Handanović je samo pogledom ispratio udarac fudbalera Reala.

7' - Real vodi protiv Intera 0:1. Azar je preuzeo odgovornost i sa bijele tačke donio prednost Madriđanima.

6' - Penal za Real u Milanu. Barela je u kaznenom prostoru oborio Nača, a sudija bez puno razmišljanja dosudio jedanaesterac za goste.

1' - Sve utakmice počele su minutom šutnje u čast fudbalskoj legendi, Dijegu Armandu Maradoni, koji je danas preminuo u 61. godini.

U 21 sat počelo je još šest mečeva 4. kola grupne faze Lige prvaka.

Ranije večeras odigrane su dvije utakmice. Borusija Menhengladbah je još jednom deklasirala Šahtar, ovaj put rezultatom 4:0. Mančester siti je slavio minimalnu pobjedu 0:1 na gostovanju Olimpijakosu.