Završene su utakmice koje su se igrale u terminu od 18:55 sati.

H: Lil - Milan 1:1, Sparta Prag - Seltik 4:1

I: Makabi Tel Aviv - Viljareal 1:1, Karabag - Sivaspor 2:3

J: LASK - Antverp 0:2

K: CSKA - Fejenord 0:0, Volfsberger - Dinamo Zagreb 0:3

L: Gent - Crvena zvezda 0:2, Liberec - Hofenhajm 0:2

95' - Kakva drama u Bragi. Domaći ipak ne dolaze do pobjede. Lester stiže do 3:3! Džejmi Vardi (Jamie Vardy) je pogodio.

94' - Katastrofa Seltika u Pragu. Sparta vodi s 4:1. Srđan Plavšić je strijelac.

91' - Dinamo je postigao i treći gol preko Luke Ivanušeca.

90' - Braga dolazi do pobjede protiv Lestera. Junak je Franserhio (Fransergio).

88' - Andrej Kramarić s bijele tačke zabija drugi gol za Hofenhajm. Sve je jasno u Liberecu.

85' - Debakl AEK-a. Vodi Zorja s velikih 0:3. Iz penala je pogodio Vladlen Jurčenko (Yurchenko).

83' - Arsenal je postigao treći gol protiv Moldea. Folarin Balogun je strijelac.

83' - Piter Gerkens (Pieter) udvostručuje vodstvo Antverpa u Pašingu protiv LASK-a.

80' - Sparta vodi s 3:1 protiv Seltika. Ponovo je pogodio Julis.

78' - Lester stiže do izjednačenja u Bragi. Strijelac za 2:2 bio je Luk Tomas (Luke Thomas).

77' - Poveo je i Hofenhajm u gostima kod Libereca. Strijelac je Kristof Baumgartner (Christoph).

75' - Bruno Petković rješava pitanje pobjednika u Klagenfurtu. Dinamo vodi s 0:2.

68' - Pljušte golovi u Istanbulu. Sada Sivaspor vodi s 2:3. Nevjerovatna utakmica.

65' - Lil je izjednačio protiv Milana. Mrežu gostiju pogađa Džonatan Bamba (Jonathan).

61' - AEK s igračem manje gubi od Zorje, koju u vodstvo dovodi Artem Gromov.

61' - Lovro Majer zabija za vodstvo Dinama.

58'- Sivaspor zahvaljujući Olarenvaju Kajodeu (Olarenwaju Kayode) poravnava na 2:2 protiv Karabaga.

58' - Zvezda stiže do drugog gola u Gentu. Nakon kornera je zabio Nemanja Milunović.

55' - Novi gol Arsenala. Reis Nelson (Reiss) pogađa mrežu Moldea za 0:2.

53' - Lior Refaelov dovodi Antverp u vodstvo protiv LASK-a

51' - Karabag je ponovo poveo protiv Sivaspora. Strijelac je Uroš Matić.

51' - Crveni kartoni za AEK, Fejenord i LASK u razmaku od svega dva minuta.

51' - Vodi i Arsenal u gostima kod Moldea golom Nikolasa Pepea (Nicolas).

47' - Makabi je izjednačio protiv Viljareala, a gol je postigao Aleksandar Pešić.

46' - Milan na samom početku drugog poluvremena dolazi do vodstva u Lilu. Nakon jedne kontre Ante Rebić je uposlio Samua Kastiljeha (Castillejo), koji je pogodio za 0:1.

45' - Završena su prva poluvremena. Vidjeli smo 11 golova na 13 utakmica.

45' - Viljareal je poveo u Tel Avivu protiv Makabija. Aleks Baena (Alex) je strijelac.

40' - Poravnanje u Istanbulu. Sivaspor dolazi do 1:1 golom Arune Konea (Arouna) s bijele tačke.

38' - Sparta dolazi do preokreta protiv Seltika. Lukas Julis pogađa za 2:1.

34' - Jang Bojs je poveo protiv CSKA u Sofiji, a strijelac je Žan Pjer Nsame (Jean Pierre) .

26' - Sparti nije dugo trebalo da izjednači protiv Seltika. Za 1:1 pogađa David Hancko.

25' - Novi gol u Bragi. Domaći ponovo vode golom Paulinja (Paulinho).

15' - Odson Eduard (Odsonne Edouard ) bio je strijelac za Seltik, koji vodi u gostima kod Sparte.

9' - Karabag vodi protiv Sivaspora. Gol je postigao Abdelah Zubir (Abdellah Zoubir).

8' - Harvi Barns (Harvey Barney) donosi izjednačenje Lesteru protiv Brage.

4'- Povela je i Braga protiv Lestera sjajnim golom Alija Elmusratija.

1'- Crvena zvezda povela je na samom startu meča protiv Genta. Pogodio je Njegoš Petrović i to na fenomenalan način.

Od 18:55 sati igraju se susreti četvrtog kola Evropske lige u grupama A, B, G, H, I, J, K i L.

Od bh. igrača u konkurenciji je jedino Rade Krunić, ali neće igrati od prve minute za Milan koji bez povrijeđenog Zlatana Ibrahimovića gostuje Lilu.

Seada Kolašinca zbog bolesti nema u rosteru Arsenala za gostujući susret s Moldeom.