{ TOK UTAKMICA } | Spektakl u Menhengladbahu, Liverpul u nokaut fazi

Tekstualni prenos utakmica 5. kola grupne faze Lige prvaka

Detalj s meča na Enfildu. AFP

Piše: A. M.

1.12.2020

Odigrano je još šest utakmica 5. kola grupne faze Lige prvaka.

90' - Kraj mečeva. Postignuto je 19 golova na osam utakmica večerašnjeg programa.

88' - Sam finiš utakmica. Strijelci mnogo bolje raspoloženi u drugom poluvremenu.

86' - Miler sa bijele tačke donio izjednačenje Bajernu protiv Atletika.

79' - Atalanta poravnava rezultat protiv Midtjilenda golom Romera.

76' - Plea smanjuje na 2:3 u Menhengladbahu.

75' - Paje donosi potpuni preokret Marseju.

73' - Lukaku svojim drugim golom povisio na 1:3.

64' - Lukaku donovi novu prednost Interu protiv Menhengladbaha. Sada je 1:2.

58' - Liverpul vodi 1:0. Džons koristi veliku grešku Onane i pogađa za vodstvo "Redsa".

57' - Ajaks ponovo prijeti u Liverpulu. Neres pogađa stativu.

55' - Marsej izjednačio protiv Olimpijakosa golom Pajea.

51' - Velika prilika za Ajaks. Klasen glavom šutira pored gola sa ivice peterca.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45' - Poluvrijeme na svim mečevima. Strijelci nisu naročito raspoloženi. Vidjeli smo pet golova na šest mečeva.

45' - Borusija je poravnala rezultat protiv Intera. Strijelac Plea.

33' - Kamara donosi prednost Olimpijakosu u Marseju.

26' - Atletiko je poveo protiv Bajerna. Strijelac vodećeg gola je Žoao Feliks.

17' - Darmijan donio vodstvo Interu u Menhengladbahu.

14' - Hladan tuš u Bergamu. Midtjiland vodi protiv Atalante 0:1.

6' - Stativa je saveznik Ajaksa. Džons je šutirao s ivice kaznenog prostora i pogodio okvir gola.

Porto – Mančester siti 0:0.

Ranije večeras odigrane su dvije utakmice.

Šahtar – Real Madrid 2:0,

Lokomotiv Moskva - Salzburg 1:3.

Liverpulu pobjeda protiv Ajaksa garantuje proljeće u Ligi prvaka, a ukoliko "Redsi" i ne ostvare pobjedu imat će priliku da u posljednjem kolu trijumfom nad Midtjilandom u gostima obezbijede plasman u nokaut fazu.