{ TOK UTAKMICA } | Pjanić odigrao svih 90 minuta u pobjedi Barcelone

Tekstualni prenos utakmica 5. kola grupne faze Lige prvaka

Miralem Pjanić. Agencije

Piše: A. M.

2.12.2020

Utakmicama petog kola u grupama E, F, G i H kompletirano je 5. kolo grupne faze Lige prvaka.

Krasnodar - Ren 1:0.

90' - Kraj utakmica. Postignuto je 27 golova na osam utakmica večerašnjeg programa.

Naš Miralem Pjanić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Barcelone nad Ferencvarošom u Budimpešti. U mađarskoj ekipi Adnan Kovačević nije ulazio u igru. Eldar Ćivić je bio van stroja zbog povrede.

90' - Nejmar rješava pitanje pobjednika u Mančesteru. PSG vodi 1:3.

82' - Ovo je veče Olivijea Žirua. Francuz postiže četvrti gol.

74' - Het-trik Žirua u Sevilji. Čelzi ima tri gola prednosti.

73' - Briž povećao prednost protiv Zenita. Sada je 3:0.

70' - Mančester junajted ostao s igračem manje. Fred je isključen.

69' - PSG nakon kornera stiže do novog vodstva na Old Trafordu, strijelac je Markinjos.

68' - Velika prilika za PSG, De Hea spašava Junajted.

66' - Imobile sa bijele tačke poravnao rezultat u Dortmundu.

66' - Morata povisuje na 3:0. Juventus ubjedljivo vodi protiv Dinama.

58' - Vanaken je uduplao prednost Briža protiv Zenita.

57' - Ronaldo pogađa za 2:0 protiv Dinamo Kijeva.

54' - Žiru svojim drugim golom udvostručio prednost Čelzija u Sevilji.

49' - Marsijal je mogao donijeti preokret Junajtedu, ali je loše šutirao iz odlične pozicije.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45' - Poluvrijeme na svim mečevima. Postignuto je devet golova na šest mečeva.

Rezultati nakon prvog poluvremena:

44' - Borusija je u Dortmundu povela protiv Lacija golom Gerera.

33' - Briž je poveo protiv Zenita.

32' - Rašford je donio izjednačenje Junajtedu protiv PSG-a.

27' - Dembele je povisio na 0:3 u Budimpešti. Barcelona sigurno grabi ka novoj pobjedi.

21' - Barcelona je udvostručila prednost protiv Ferencvaroša. Strijelac je Brajtvajt.

21' - Kijeza donosi prednost Juventusu protiv Dinamo Kijeva.

14' - Barcelona je povela u Budimpešti golom Grizmana.

8' - Žiru pogađa za vodstvo Čelzija u Sevilji.

6' - Nejmar donosi rano vodstvo PSG-u na Old Trafordu.

U 21 sat počelo je šest mečeva. Naš Miralem Pjanić je starter u meču Ferencvaroša i njegove Barcelone, dok je Adnan Kovačević na klupi Ferencvaroša. Eldar Ćivić je van stroja zbog povrede.

Ranije večeras odigrane su prve dvije utakmice večerašnjeg programa, a pravi spektakl u Istanbulu priredili su Bašakšehir i Lajpcig. Gosti su slavili pobjedu rezultatom 3:4. Krasnodar je na domaćem terenu salvadao Ren minimalnim rezultatom 1:0.