BARCELONA

Pjanić ovo definitivno nije zaslužio

Upisao osam nastupa u prvenstvu, samo jednom je bio starter, a čak pet utakmica u Primeri odgledao s klupe

Pjanić i Kuman. Agencije

A. Milišić

19.12.2020

Barcelona je danas remizirala sa Valensijom u 14. kolu španske Primere (2:2), a ponovo je mizernu minutažu dobio bh. reprezentativac Miralem Pjanić koji je u igru ušao u 86. minuti meča.

Pjanić je od dolaska u Barcelonu upisao osam nastupa u prvenstvu, samo jednom je bio starter, dok je čak pet utakmica Primere odgledao s klupe.

Činjenica je da Pjanić u Primeri nije dobio adekvatnu priliku da se dokaže obzirom na to da je u igru ulazio u finišu susreta, izuzev meča protiv Alavesa kada ga je trener Ronald Kuman (Koeman) u uveo na poluvremenu. Naravno, izuzetak je i taj jedan start kada je bio u početnih 11 u porazu od Atletiko Madrida.

U ostalih šest utakmica dobijao je mizernu minutažu (od četiri do 17 minuta).