Nismo se željeli braniti

Murinjo: Igrači znaju što sam od njih tražio na poluvremenu. Arhiva

G. Š./SK

28.12.2020

Volverhempton i Totenham su sinoć remizirali odigravši 1:1, u 15. kolu engleskog Premieršipa.  Mourinjova ekipa je povela već u prvoj minuti golom Tangija Ndombelea (Tanguy Ndombele), ali su se nakon toga uglavnom branili i “Vukovi” su uspjeli izjednačiti na 1:1 u 86. minuti preko Romana Saisa (Romain Saiss). Nakon utakmice dosta je bilo kritika na račun Totenhema i Žozea Murinja (Jose Mourinho).

- Nismo se željeli braniti - rekao je Murinjo i dodao:

-  Igrači znaju što sam od njih tražio na poluvremenu. Ako nisu mogli igrati bolje, to je zato što nisu mogli igrati bolje. Razočarani smo rezultatom. Imali smo kontrolu nad utakmicom, ali morali smo tokom 89 minuta postići više golova, a nismo. Ne radi se samo o tome što nismo postizali golove nego i o tome što nismo bili opasni i ambiciozni. Za mene, to je postalo problem.