Gojak strijelac i asistent u pobjedi Torina

Mečevi 15. kola Serije A

Amer Gojak. Twitter

Piše: A. M.

3.1.2021

Fudbaleri Torina savladali su Parmu u gostima (0:3) u 15. kolu italijanske Serije A, a prvjenac u dresu Torina postigao je Amer Gojak koji je upisao i asistenciju u pobjedi svog tima.

Gosti su poveli već u osmoj minuti golom Vilfreda Singa (Wilfried), a prednost Torina udvostručio je Armando Ico (Izzo) na asistenciju Gojaka. Naš reprezentativac u sudijskoj nadoknadi se upisao i u strijelce postavivši konačnih 0:3.

Statistika Gojaka protiv Parme. SofaScore

Edin Džeko donio je pobjedu Romi protiv Sampdorije (1:0) golom u 72. minuti meča. Napoli je u gostima savladao Kaljari rezultatom 1:4, dok je Verona s minimalnih 0:1 odnijela sva tri boda s gostovanja Speciji.

Atalanta je u Bergamu slavila ubjedljivu pobjedu protiv Sasuola 5:1, dok su u dva meča podijeljeni bodovi.

Đenova i Lacio remizirali su 1:1, a još jedan meč bez pobjednika, ali i bez golova odigrali su Fiorentina i Bolonja.