Armin Hodžić strijelac u pobjedi Kasimpaše

Peti gol u sezoni za Hodžića

Slavlje fudbalera Kasimpaše. Twitter

A. M.

11.1.2021

Bh. reprezentativac Armin Hodžić bio je strijelac vodećeg gola u pobjedi Kasimpaše nad Alanjasporom u 18. kolu turske Superlige.

Fudbaleri Kasimpaše savladali su Alanjaspor u gostima rezultatom 1:2, a mrežu domaćih načeo je Armin Hodžić u 22. minuti susreta.

Gosti su u 25. minuti ostali s igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Usama Hadadi (Oussama Haddadi), ali to nije spriječilo Kasimpašu da osvoji sva tri boda.

Prednost gostiju udvostručio je Jusuf Erdoan (Yusuf Erdogan) u 33. minuti, a domaći su do kraja samo ublažili poraz golom Anastasiosa Bakasetasa.

Hodžić je na terenu proveo 78 minuta, a još jedan reprezentativac BiH u redovima Kasimpaše, Haris Hajradinović, propustio je današnju utakmicu 18. kola Superlige zbog povrede.