Siti se pobjedom nad Šefildom učvrstio na liderskoj poziciji

Utakmice 21. kola Premijer lige

Detalj s meča na Etihadu. AFP

A. M.

30.1.2021

Fudbaleri Mančester sitija slavili su minimalnu pobjedu rezultatom 1:0 protiv Šefild junajteda u 21. kolu Engleske premijer lige.

Strijelac gola odluke bio je Gabrijel Žesus (Gabriel Jesus) u devetoj minuti meča.

Vest bromvič albion je remizirao sa Fulamom 2:2. Bobi Rid (Bobby Reid) je doveo Fulam u vodstvo, a golovima Kajla Bartlija (Kyle Bartley) i Mateusa Pereire (Matheus Pereire) Vest brom je preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu. Fulam je, ipak, uspio doći do izjednačenja i boda zahvaljujući golu Ivana Kavaljera (Cavaleiro).

Kristal palas je na domaćem terenu savladao Vulverhempton rezultatom 1:0, a u prvom meču današnjeg programa Njukasl je kao gost bio bolji od Evertona rezultatom 0:2.