ANTALIJA

Velež remizirao u duelu sa Rusima: Pogledajte posljednju utakmicu Rođenih u Turskoj

Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnoj igri, a u nastavku meča tempo je diktirao Velež

Završene pripreme u Antaliji. FK Velež

Piše: G. Šumar

15.2.2021

Fudbaleri Veleža remizirali (0:0) su protiv Krila Sovjetov, u posljednjoj pripremnoj utakmici u Antaliji. Šef stručnog štaba Mostaraca Feđa Dudić je od starta utakmice u vrhu napada pružio priliku novajliji Dejanu Georgijeviću, koji je prvi put starter.

Inače, Rođeni su počeli utakmicu u sastavu: Kjosevski – Ćosić, Zvonić, Osmić, Radović – Hasanović, Radovac – Cvijanović, Anđušić, Brandao- Georgijević.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnoj igri, a u nastavku meča tempo je diktirao Velež. Najopasniji je bio Obren Cvijanović koji je u dva navrata mogao zatresti mrežu Rusa.

Sredinom drugog poluvremena priliku za igru dobili su Vehabović i Ovčina, umjesto Brandaa i Georgijevića