ENGLESKA

Vrančić asistirao za pobjedu Norviča koji krupnim koracima grabi ka Premijer ligi

Norvič je trenutno prvi na tabeli Čempionšipa s 10 bodova više od drugoplasiranog Brentforda

Mario Vrančić. Twitter

A. M.

3.3.2021

Fudbaleri Norviča nastavili su sa sjajnim igrama i večeras stigli do šeste uzastopne pobjede u engleskom Čempionšipu.

Norvič je u meču 34. kola Čempionšipa pobijedio Brentford rezultatom 1:0, a asistent za pobjedonosni gol bio je naš Mario Vrančić.

Vrančić je u 26. minuti asistirao Buendiji, koji je postigao jedini gol na utakmici i donio svom timu pobjedu.

Norvič je trenutno prvi na tabeli sa 73 osvojena boda i ima 10 bodova više od drugoplasiranog Brentforda.

Vrančić je na terenu proveo 70 minuta, a ove sezone je zabio tri gola i upisao pet asistencija u 29 odigranih susreta.