Viteškić i Kulašin strijelci za pobjedu "Zmajića" protiv Makedonaca

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine. NSBiH

Piše: G. Šumar

9.3.2021

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u Međugorju pobijedila (2:1) odgovarajuću selekciju Sjeverne Makedonije, u prvom od dva zakazana prijateljska meča. Gosti do prednosti dolaze u 18. minuti preko Sameta Ređepija, a Salih Viteškić u 30. pogađa za izjednačenje i konačan rezultat prvog poluvremena.

Naša selekcija u 50. minuti ostaje sa deset igrača jer je Filip Račić dobio drugi žuti karton.

Pobjedu bh. timu donio je Enver Kulašin golom u 62. minuti.

Drugi meč ovih selekcija na programu je 11. marta u 11 sati u Međugorju. Naša selekcija U-19 nastupila je u sastavu: Luka Damjanović, Amar Musić (60. Muharem Trako), Filip Račić, Mustafa Šukilović, Azur Mahmić, Petar Sučić, Enver Kulašin ( 87. Edis Buturović), Dejan Popara, Dženit Hajdarević (78. Ardonis Mučaj), Salih Viteškić (55. Admir Bristrić), Boro Erić (60. Luka Brandić). Selektor: Slaven Musa.