Hajradinović matirao Šehića i u 97. minuti spasio bod Kasimpaši

Nastupilo pet bh. internacionalaca

Trenutak kada je Hajradinović pogodio za remi. TWITTER

Piše: A. Vatreš

15.3.2021

Kasimpaša i Konjaspor su remizirali 1:1 u susretu 30. kola turske Superlige, koji je imao dramatičnu završnicu.

Oba gola pala su u sudijskoj nadoknadi. Gosti su prvi poveli golom Artema Kraveca (Kravets) u 91., da bi bod domaćinu u 97. minuti spasio bh. internacionalac Haris Hajradinović, koji je sjajnim prizemnim udarcem matirao Ibrahima Šehića.

Hajradinoviću je to bio drugi gol ove sezone, u kojoj je upisao i pet asistencija.

U večerašnjem duelu nastupilo je čak pet bh. internacionalaca. Osim Hajradinovića i Šehića, cijeli meč u ekipi Konjaspora odigrao je i Amir Hadžiahmetović.

Kod gostiju u startnoj postavi našao i Deni Milošević, kojeg je u 62. minuti na terenu zamijenio Amar Rahmanović.

Statistika Hajradinovića s večerašnje utakmice. SOFASCORE

Kasimpaša poslije 29 odigranih mečeva ima 31 bod i zauzima 15. mjesto, dok je Konjaspor s 33 boda iz 28 mečeva na 12. ooziciji.