Real večeras dočekuje Sevilju

Igrači Reala trebaju pobjedu. Twitter

N. Demirović

9.5.2021

Fudbaleri Real Madrida večeras od 21 sat dočekuju tim Sevilje u susretu koji može direktno odrediti stvari oko  titule. Tačnije, ukoliko gosti pobijede "kraljeve" još više će se uključiti u šampionsku utrku, dok Madriđani žele "izvući" sezonu titulom u Španiji, pošto od Lige prvaka nema ništa.

Ispali su od Čelzija u polufinalu, a ni Sevilja se nije baš najbolje provela. Oni su završili isto takmičenje još u osmini finala kada ih je izbacila Borusija Dortmund.

Vjerovatno je ovo posljednji voz za Zinedina Zidana (Zinedine Zidane) da se približi prvom mjestu i trofeju, naročito što se zna da je Atletiko izgubio mnogo bodova, a bio je ubjedljivi lider i rijetko ko je mislio da će se Real ili Barcelona, a naročito Sevilja, uključiti za titulu prvaka Španije.

Imajući u vidu kako je jučer završen duel Barcelone i Atletika, Real sada jednostavno mora pobijediti, ali jasno je da to neće biti nimalo lako.

Kladionca Mozzart na pobjedu Reala postavila je koeficijent 1.95, dok je na Sevilju 3.90.

Cijelu ponudu Mozzarta možete pogledati ovdje.