NIJE MU DUGO TREBALO

Video / Fantastični Edin Džeko postigao prvijenac u dresu Intera

Svoj prvi gol u plavo-crnom dresu "Dijamant" je zabio protiv Đenoe u 1. kolu Serije A

Sjajan start Džeke u novom klubu. AFP

Piše: M. K.

21.8.2021

Bh. napadač i kapiten "Zmajeva" Edin Džeko danas je u 1. kolu Serije A postigao prvijenac u dresu svog novog kluba Intera.

Nerazuri su ugostili sastav Đenoe na "Đuzepe Meaci", a našem napadaču nije trebalo dugo da zabije svoj prvi gol u za višestrukog prvaka Italije i Evrope.

Džeko je mrežu gostiju zatresao u 88. minuti  minuti za vodstvo Intera 4:0. Prije gola, odlični Džeko je pogodio prečku i upisao asistenciju kod drugog gola Intera.

Inter je u novu sezonu ušao bez svog najboljeg lanjskog igrača Romelua Lukakua koji je otišao u Čelzi, ali ako je suditi po formi Džeke mogao bi bivši golgeter Rome biti dobra zamjena za Belgijanca.