U SVOM STILU

Ibrahimović protiv Lacija postigao gol odvezanih kopački, sada se oglasio na društvenim mrežama

Harizmatični napadač postavio zanimljivu objavu

Ibrahimović: Vratio se na teren nakon tri mjeseca pauze. TWITTER

E. Ćosić

15.9.2021

Zlatan Ibrahimović poznat je po interesantnim objavama na društvenim mrežama, a iskusni napadač Milana ponovo je dospio u centar pažnje.

Naime, Ibrahimović se nakon tri mjeseca vratio na teren, a za vikend je protiv Lacija (2:0) odmah postigao gol. Ušao je u igru u 60. minuti, a samo sedam minuta kasnije iskoristio sjajnu asistenciju Ante Rebića i pogodio za ovjeru pobjede.

Međutim, nakon utakmice se pojavio zanimljiv video na kojem se vidjelo da je Ibrahimović u začetku akcije za drugi gol vezao pertle na kopačkama, a onda samo ustao, nastavio trčati i u nastavku akcije sa odvezanim kopačkama poslao loptu u mrežu.

Sada se oglasio na društvenim mrežama, a uz fotografiju na kojoj se vidi da su mu odvezane pertle dodao je opis:

- Kopačke ne prave razliku. Stopalo pravi, poručio je Ibrahimović koji večeras neće igrati na Enfildu protiv Liverpula u prvom kolu Lige prvaka.