Dan "Zmajeva": Adi Nalić sjajno reagovao i postigao novi gol petom

Bh. reprezentativac na atraktivan način pogodio drugi put u posljednje dvije sedmice

Nalić: Petom pogodio i protiv Norkopinga. TWITTER

25.9.2021

Malme je u okviru 21. kola švedskog Alvenskena savladao Orebro sa visokih 5:1, a bh. reprezentativac Adi Nalić postigao je još jedan spektakularan gol.

Nakon što je lopta ubačena iz kornera, Nalić se našao ispred golmana Orebra i petom proslijedio loptu u njegovu mrežu. Ovaj gol iz 68. minute bio je drugi našeg reprezentativca na ovaj atraktivan način u posljednje dvije sedmice. Adi je i protiv Norkopinga postigao sjajan pogodak petom(1:1).

Za Malme su još pogađali Sebastian Nanasi, Antonio Čolak, Andreas Kristijansen (Christiansen) i Jo Inge Berget. Nalić je odmah poslije gola napustio igru, jer je posao bio završen, dok je svih 90 minuta za pobjednički tim odigrao drugi bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić.

Naliću je ovo bio 20. nastup u švedskom Alsvanskenu, a postigao je pet golova uz tri asistencije.