Novi gol Mešanovića, Kisvarda vodeći tim lige

Bh. napadaču je ovo četvrti gol u sedam utakmica

Mešanović i Kisvarda na čelu tabele. ARHIV

26.9.2021

Kisvarda za koju nastupa Jasmin Mešanović došla je do nove pobjede u mađarskom prvenstvu. Kisvarda je u 7. kolu OTB Bank lige savladala Debrecen sa 2:1, a jedan gol postigao je bh. napadač.

Mešanoviću je ovo bio četvrti gol u sedam utakmica, te je tako najbolji strijelac svog tima. Debrecen je poveo u 10. minuti kada je pogodio Jozef Varga (Joszef). To je bio rezultat prvog poluvremena, a samo četiri minute u nastavku bilo je potrebno da Kisvarda poravna rezultat, a strijelac gola bio je Jasmin Mešanović.

Do preokreta i velike pobjede Kisvarda je došla u 89. minuti kada je pogodio Lazar Zilčić. Mešanović je odigrao kompletnu utakmicu. Pored Debrecena ove sezone je postizao golove protiv MTK, MOL Fehervara i Mezokovesda.