PREOKRET NEROAZURA

Džeko i Martinez donijeli Interu vrijednu pobjedu nad Sasuolom

Pobjedu gostima i vrijedna tri boda donio je Lautaro Martinez golom s bijele tačke u 78. minuti

"Dijamant" je glavom pogodio za 1:1. Twitter

Piše: M. K.

2.10.2021

Inter je večeras gostovao kod Sasuoloa u okviru 7. kola Serije A i upisao pobjedu rezultatom 2:1.

Ipak, nije sve tako dobro počelo za goste.

Domaći tim je poveo 1:0 golom iz penala, u 22. minuti, kojeg je realizovao Domeniko Berardi (Domenico Berardi) i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Naš Edin Džeko u igru je ušao u 57. minuti i samo pola minute kasnije već je bio strijelac kada je iskoristio odličan ubačaj Ivana Perišića, te poravnao na 1:1.

Pobjedu gostima i vrijedna tri boda donio je Lautaro Martinez golom s bijele tačke u 78. minuti utakmice. Prije toga Džeko je oboren u kaznenom prostoru Sasuoloa.

Džeko je do kraja još jednom zatresao mrežu domaćina, ali mu je gol poništen zbog ofsajda.