NIZOZEMAC (NE)ZADOVOLJAN

Barcelona konačno pobijedila u Ligi prvaka, Kumana jako brine jedan podatak

Početkom drugog poluvremena imali smo tri velike šanse, naglasio je nizozemski stručnjak

Nizozemac zabrinut zbog realizacije. AFP

M. K.

21.10.2021

Trener Barcelone Ronald Kuman (Koeman) nije mogao biti zadovoljan nakon teške pobjede nad Dinamom iz Kijeva na Kamp Nouu, gdje je Barca teškom mukom s 1:0 savladala Ukrajince u 3. kolu Lige prvaka, postigla prvi gol i osvojila prve bodove.

Utakmicu je riješio stoper Žerar Pike (Gerard Pique), ali i pored pobjede Kuman je imao šta prigovoriti svojim igračima, a čini se kako je konačno otkrio gdje leži najveći problem Barce.

- Početkom drugog poluvremena imali smo tri velike šanse. Moramo biti puno ubojitiji pred protivničkim golom, promašaji su nam se mogli osvetiti. Srećom, bili smo savršeni u defanzivi, rekao je Kuman.

Nizozemski stručnjak vidio je i neke pozitivne stvari.

- Igra bez lopte nam se dosta popravila, zaključuje Koeman.