RADOSNA VIJEST ZA MILAN

Euforija među navijačima: Prva zvijezda "Rosonera" konačno u startnoj postavi

Posljednja utakmica koju je Ibra započeo od prve minute odigrana je 5. maja ove godine kada je Milan pomeo sastav Juventusa s 3:0

Ibrahimović će biti glavna prijetnja Bolonji. AFP

M. K.

22.10.2021

Radosne vijesti za navijače Milana dolaze iz njihovog omiljenog kluba uoči 9. kola Serije A.

Prva zvijezda tima Zlatan Ibrahimović, koji se nedavno oporavio i koji je u posljednja dva meča, protiv Verone u Seriji A i protiv Porta u Ligi prvaka, priliku dobio s klupe, mogao bi nakon dugo vremena biti starter.

Posljednja utakmica koju je Ibra započeo od prve minute odigrana je 5. maja ove godine, i to u pobjedi 3:0 nad Juventusom. Tada je Zlatan povrijedio koljeno i dočekala ga je nova duga pauza.

Napadač Švedske bi, prema pisanju italijanskih medija, trebao u prvih 11 na gostovanju u Bolonji, a utakmica je na rasporedu u subotu od 20:45 sati.