MILJENIK NAVIJAČA

Nakon gola našeg kapitena i erupcije na tribinama, "Meacom" je odjekivalo "Džeko, Džeko..."

Nakon projektila Čalhanoglua koji je završio na prečki gola gostiju, lopta se odbila u noge Džeki koji je pogodio za 1:0

"Dijamant" nastavio sjajnu formu. AFP

M. K.

25.10.2021

Fudbaleri Intera u posljednjim minutama ispustili su sinoć pobjedu protiv Juventusa, u 9. kolu Serije A, nakon što je za goste dosuđen, po mnogima, sumnjiv penal. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

"Nerazure" je u vodstvo doveo naš napadač Edin Džeko koji je sinoć bio starter. Nakon projektila Hakana Čalhanoglua (Calhanoglu) koji je završio na prečki gola gostiju, lopta se odbila u noge Džeki koji je pogodio za 1:0 u 17. minuti meča.

Nakon sedmog gola Džeke ove sezone i erupcije na tribinama "Meace", navijači su ispratili pogodak našeg napadača skandiranjem njegovog imena, a jedan od njih zabilježio je to svojim mobitelom.

Pogledajte kako je "Dijamant" bacio u trans tribine stadiona u Milanu.