Milan nastavio sa sjajnim nizom, Krunić jedan od junaka "Rosonera"

Bh. reprezentativac asistirao za jedini gol na utakmici

Krunić: Uz Žirua najbolje ocijenjeni igrač italijanskog giganta. TWITTER

26.10.2021

Fudbaleri Milana nastavili su sa sjajnim partijama u prvenstvo ove sezone. "Rosoneri" su večeras u okviru 10. kola Serije A savladali Torino sa 1:0, a jedan od najboljih pojedinaca Milana bio je bh. reprezentativac Rade Krunić.

Jedini pogodak viđen je u 14. minuti, kada je nakon kornera sa desne strane, Krunić glavom loptu proslijedio na drugu stativu, a tamo je spremno dočekao Olivije Žiru (Olivier Giroud) kojem je preostao lakši dio zadatka.

Krunić je igrao do 66. minute kada ga je zamijenio Ismael Benaser (Bennacer). Kod Milana u igru nije ulazio Zlatan Ibrahimović koji je meč presjedio na klupi za rezervne fudbalere.

Što se tiče Žirua, on je postao prvi igrač Milana koji je postigao gol na svoje sve tri domaće utakmice u Serije A još od Marija Balotelija (Mario Balotelli) koji je to uspio 2013. godine.

Inače, Milan se vratio na 1. mjesto lige sa 28 osvojenih bodova. Prvi pratioc Napoli ima tri boda manje, ali i susret manje, dok je Inter na 3. poziciji.