Prekinut nevjerovatan niz Crvene zvezde

Beograđani poraženi u ligaškoj utakmici nakon 500 dana i 50 utakmica

Detalj s utakmice. KURIR

27.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su utakmicu u domaćem prvenstvu nakon tačno 500 dana i 50 utakmica. "Crveno-bijeli" su u zaostalom meču 5. kola Superlige izgubili na gostovanju kod Radnika iz Surdulice sa 2:1.

Za Radnik su pogađali Miloš Spasić u 13. minuti, a na 2:0 je udvostručio Viktor Lukić u 54. minuti. Tri minute El Fardu Ben je postigao gol za 2:1, te tako vratio nadu Zvezdi koja nije uspjela da se spasi poraza.

Prije ove utakmice, Crvena zvezda je posljednji put izgubila od TSC Bačke Topole (2:1) u susretu odigranom 14. juna 2020. godine. Od tada su "Crveno-bijeli" odigrali 50 utakmica i upisali 45 pobjeda uz pet remija.

Zvezda je nakon 13 odigranih utakmica skupila 32 boda i ima pet poena manje od vodećeg Partizana, koji je sada jedina neporažane ekipa u srbijanskoj Superligi.