Navijači Milana transparentom provocirali Čalhanoglua

Podsjetili su na aferu njegove supruge

Transparent u Milanu. TWITTER

9.11.2021

Milan i Inter su u okviru 12. kola italijanske Serije A odigrali neriješeno (1:1), a gol za "Nerazure" dao je doskorašnji igrač Milana Hakan Čalhanoglu.

Turski reprezentativac je realizovao penal u 10. minuti, a onda je prilikom proslave pogotka provocirao navijače "Rosonera". Danas su mu se oni osvetili, te mu na paroli ispisali poruku. Podsjetili su na aferu njegove supruge.

- Hrabrost nije izvesti penal u 10. minuti susreta, već je hrabrost ostati sa suprugom koja te varala. Sra..e od čovjeka - napisano je na transparentu u blizini njegove kuće.

Podsjećanja radi, Čalhanoglu je 2018. godine pao u tešku depresiju nakon afere njegove supruge. Ipak, turski fudbaler je prešao preko svega, te je ostao u braku sa Sinem Gundogdu.