SERIE A

Neuništivi Zlatan drži Milan u životu: Postigao dva gola u razmaku od pet minuta

Iskusni napadač Milana postigao dva gola i smanjio zaostatak svog tima

Ibrahimović: Dva gola. TWITTER

Piše: E. Ćosić

20.11.2021

Neuništivi Zlatan Ibrahimović nastavlja da oduševljava. Četrdesetogodišnji napadač je u razmaku od samo pet minuta (62. - 67.) postigao dva gola, kojim je vratio svoj Milan u život na utakmici 13. kola italijanske Serie A protiv Fiorentine.

Trenutni rezultat susreta na Artemio Frankiju je 3:2. Kada je Dušan Vlahović u 60. minuti pogodio za 3:0 činilo se da je pitanje pobjednika riješeno, a onda je Ibrahimović pogodio u 62. i 67. minuti, te vratio nadu svom timu da može neporažen napustiti Firencu.

Prvi gol Ibrahimović postigao nakon greške u odbrani, a drugi je došao nakon sjajnog prodora i proigravana Tea Ernandeza (Theo Hernande).

Pogodak Ibrahimovića za 3:1 pogledajte OVDJE, a drugi gol Zlatana pronađite na LINKU.