OSTAVIO ROSONERE U ŽIVOTU

Junak Milana ima zanimljivu priču: Do prije tri godine igrao 4. rang fudbala i razvozio frižidere

Žunior Mesijas je večeras kao tridesetogodišnjak postigao svoj prvi pogodak u Ligi prvaka

Mesijas: Ostavio Milan u životu. twitter

24.11.2021

Fudbaleri Milana su došli do gostujuće pobjede protiv Atletiko Madrida (1:0) u okviru 5. kola Lige prvaka, te tako došli do bitnih bodova u borbi za plasman u narednu rundu.

Jedini pogodak postigao je Žunijor Mesijas (Junior Messias), rezervista koji je priliku za igru dobio u 65. minuti, a gol je postigao u 87. minuti. "Rosoneri" su tim pogotkom došli do prve pobjede u Ligi prvaka ove sezone, te su ostali u borbi za plasman u osminu finala.

Milan je trenutno treći tim grupe B sa bodom manje od drugoplasiranog Porta, dok četvrtoplasirani Atletiko Madrid također ima četiri boda.

Međutim, zanimljiva je priča brazilskog napadača. Naime, prije samo tri godine Mesijas je igrao 4. rang italijanskog fudbala. Dok je igrao amaterski fudbal razvozio je frižidere i ostale kućne uređaje, a večeras je kao 30-godišnjak postigao svoj prvi gol u Ligi prvaka.