Inter slavio na neugodnom gostovanju kod Venecije, Džeko odigrao cijeli meč

Bh. napadač se večeras nije upisivao u listu strijelaca

Čalhanoglu: Pogodio u 34. minuti. twitter

27.11.2021

Fudbaleri Intera slavili su na neugodnom gostovanju kod Venecije rezultatom 2:0 u susretu 14. kola italijanske Serije A. "Nerazuri" su do pobjede došli zahvaljujući pogocima Hakana Čalhanoglua (Calhanoglu) u 34. minuti, te golu Lautara Martineza u samoj završnici meča.

Bh. napadač Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta, ali se večeras nije uspio upisati u listu strijelaca. Džeko je tako ostao na sedam postignutih prvenstvenih golova.

Inter je ovom pobjedom nastavio potjeru za vodećim Napolijem i Milanom, od kojih ima bod manje, ali utakmicu više. Venecija je na svom terenu porazila Murinjovu (Jose Mourinh) Romu, ali Inter nije dozvolio iznenađenje.

"Nerazuri" su nakon trijumfa u Ligi prvaka protiv Šahtara (2:0), večeras došli i do prvenstvene pobjede, te pokazali da su u dobroj formi.