Junak Fehervara: Kodro postigao dva gola u pobjedi svog tima

Kodro pogodio u 49. i 84. minuti meča

Kodro: Ima sedam golova u dresu mađarske ekipe. twitter

27.11.2021

Fehervar je u okviru 14. kola mađarskog prvenstva savladao Girmot rezultatom 3:2, a junak trijumfa bio je bh. napadač Kenan Kodro koji je postigao dva gola.

Nemanja Nikolić je u 10. minuti doveo Fehervar u vodstvo, da bi u 37. minuti Visar Musliu dobio drugi žuti karton, odnosno crveni, nakon što je skrivio penal. Barnabas Varga bio siguran egzekutor najstrožije kazne, te je postavio rezultat 1:1 s kojim se i otišlo na odmor.

Već u četvrtoj minuti po nastavku novi penal, a ovog puta za Fehervar koji je u gol pretvorio Kenan Kodro. Bh. napadač je u 84. minuti postigao novi gol, a konačnih 3:2 postavio je Varga u sudijskoj nadoknadi.

Kodro je do sada postigao osam golova u dresu mađarskog tima, a zabilježio je i jednu asistenciju.