PREMIJERŠIP

Očekivali poništenje: Pogodak Arsenala na Old Trafordu izazvao ogorčenje među navijačima

Kad su mnogi očekivali da će gol nakon intervencije VAR-a, biti poništen, glavni sudija je pokazao na centar

Trenutak kada je Smit Rou pogodio. screenshot

M. K.

2.12.2021

U Premijeršipuje večeras zabilježen vjerovatno jedan od bizarnijih golova koji je postignut u skorije vreme u Engleskoj i šire, i to na utakmici Mančester junajted - Arsenal koja se igra od 21:15 sati.

Nakon kornera Arsenala, golman Mančester junajteda, David De Hea (De Gea), povrijedio se i ostao ležati na zemlji, a za to vreme je Smit-Rou (Emile Smith Rowe) šutirao i pogodio za 0:1 Arsenala.

Igrala se 17. minuta, a tu situaciju možete pogledati OVDJE.

Kad su mnogi očekivali da će gol nakon intervencije VAR-a, biti poništen, glavni sudija meča Martin Etkinson (Atkinson) je procjenio da faula nad golmanom Junajteda nije bilo, pokazao je na centar, te je ostalo 0:1.

Ipak, slavlje gostiju trajalo je samo do 44. minute kada je Bruno Fernandeš (Fernandes) pogodio za 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.