TREĆE POLUVRIJEME UTAKMICE

U Juventusu šokirani: Glavni sudija Superkupa snimljen na aerodromu sa "sumnjivom" torbom

Italijanski mediji prenijeli su vijest o sudiji Danieleu Doveriju koji je snimljen sa torbom s grbom i bojama Intera

Doveri s neobičnom torbom. Twitter

M. K.

13.1.2022

Evropski velikan Inter i Juventus odigrali su finale Superkupa sinoć na "Đuzepe Meaci", a slavila je ekipa Intera s 2:1 pogotkom u 120. minuti utakmice.

Da sve po Juve bude tužnije, poveli su golom Vestona Mekinija (Weston McKennie), ali je Inter ubrzo izjednačio golom Lautara Martineza iz penala kojeg je izborio Edin Džeko.

A onda u posljednjoj minuti drugog produžetka Aleksis Sančez (Alexis Sanchez) trese mrežu omraženog rivala za veliku pobjedu.

Utakmica je dobila i svoje treće poluvrijeme i to nakon jedne dosta zanimljive fotografije koju je objavio očito navijač Juventusa sa aerodromu u Milanu.

Naime, italijanski mediji prenijeli su vijest o sudiji utakmice Danieleu Doveriju (Daniele Doveri) koji je snimljen sa torbom s grbom i bojama Intera.

Iako sudija nije utjecao na rezultat, očajni navijači Juventusa, a navodno i rukovodstvo kluba, podigli su veliku prašinu zbog ove fotografije, te su zatražili da se finale ponovi zbog sumnji da je namješteno, do vjerovatno neće doći.