SERIJE A

Ogromna greška sudije koštala Milan, Rebić mu se unio u lice

U sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena odvijala se velika drama, a u cijeloj situaciji se bolje snašla Specija koja je zabilježila trijumf

Igrači Milana bijesni sudijskom odlukom. Twitter

I. Ć.

17.1.2022

U okviru 22. kola Serije A fudbaleri Milana su na San Siru napravili ogroman kiks porazom od Specije rezultatom 2:1. U sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena odvijala se velika drama, a u cijeloj situaciji se bolje snašla Specija koja je zabilježila trijumf.

Igrala se 92. minuta kada je Ante Rebić asistirao Žunioru Mesijasu (Junior Messias) za 2:1 Milana, međutim, sudija Sera (Serra) nije priznao taj gol.

Sudija Sera je poništio gol jer je svirao prekršaj za Rosonere, koji je umjesto gola dobio samo slobodan udarac. Hrvatski reprezentativac je na tu odluku sudije poludio i odmah mu se unio u lice.

Dvije minute od tog momenta, Milan prima gol kojim je ostao i bez boda.