PRIJATELJSKI MEČ

Fudbaleri Sarajeva na debiju trenera Vasoskog rutinski protiv Ljubuškog

Prvo poluvrijeme je proteklo u mirnijem izdanju i bez golova, dok je u nastavku viđeno četiri gola

Sarajevo uspješno započelo pripreme. FK Sarajevo

I. Ć.

22.1.2022

Fudbaleri Sarajeva su na debiju novog trenera Aleksandra Vasoskog rutinski pobijedili ekipu Ljubuškog u prijateljskom meču rezultatom 4:0.

Prvo poluvrijeme je proteklo u mirnijem izdanju i bez golova.

Drugo poluvrijeme je odmah dobro krenulo za fudbalere Sarajeva. Nakon samo dvije minute igre Pidro je ubacio iz kornera, a Dupovac pogodio. Bordo tim je nastavio da stvara šanse u nastavku susreta, a u 66. minuti Cmiljanić pogađa nakon greške golmana Ljubuškog.

Igrao se 76. minut susreta kada je Ramić pogodio za 3:0. U nastavku se nije čekalo dugo na novi gol. Tri minute nakon toga, Cmiljanić pogađa svoj drugi gol na utakmici uz sigurni realizaciju.

Sarajevo je počelo u sastavu: Šahinović, Trako, Šabanović, Palić, Oremuš, Ališah, Kobiljar, Šećerović, Mešić, Ahmetović, Islamović, a u drugm dijelu Vasoski je promijenio cijeli tim, a zaigrali su: Kanurić, Hebibović, Dupovac, Ševelj, Pidro, Đokanović, T. Ramić, I. Ramić, Suljić, Varešanović, Cmiljanić.