Izabranici Feđe Dudića odigrali sjajan susret

Prijateljska utakmica Širokog Brijega i Veleža. NK Široki Brijeg

I. Ć.

26.1.2022

Mostarski Velež je danas u pripremoj utakmici gostovao ekipi Širokog Brijega u klupskom Kampu Musa-Karačić, te su stigli do prilično rutinske pobjede rezultatom 0:3.

U uvodnim minutama utakmice za "Rođene" je zaprijetio Omar Pršeš iz slobodnog udarca.

Samo pet minuta nakon toga Velež pogađa svoj prvi gol na utakmici nakon uspješne realizacije Nermina Haskića. Za Haskića je ovo prvijenac u nezvaničnim utakmicama svog novog kluba.

U finišu prvog poluvremena rezultat je povećao Mehmed Ćosić na dodavanje Ede Vehabovića i tako je duplirao vodstvo izabranika Feđe Dudića.

Igrao se 56. minut kada je Danijel Lukić imao priliku vratiti ekipu Širokog u igru, ali je golman Jovičić spriječio njegov šut. Tačku na ovu utakmicu stavio je Dženan Zajmović za konačnih 3:0.