SUPER LIGA

Novi gol bivšeg "Zmaja": Višća postao Šehićeva noćna mora, asistencija Hadžiahmetovića

U 13. minuti domaći su poveli 1:0 pogotkom Višće koji je savladao svog nekadašnjeg kolegu iz selekcije "Zmajeva"

Novi gol VIšće. Twitter

M. K.

13.2.2022

U toku je duel 25. kola Super Lige Turske između Trabzonspora za koji nastupa naš nekadašnji reprezentativac Edin Višća, i Konjaspora gdje igraju bh. internacionalci i reprezentativci, golman Ibrahim Šehić, Amir Hadžiahmetović, Amar Rahmanović, te Marin Aničić.

U 13. minuti domaći su poveli 1:0 pogotkom Edina Višće koji je savladao svog nekadašnjeg kolegu iz selekcije "Zmajeva", Šehića.

Nije se tu zaustavio bivši "Zmaj", pa je u 67. minuti, nakon asistencije Nvakemea, ponovo pogodio za 2:0.

Nedugo nakon toga gosti su smanjili na 2:1 preko Čikalešija (Chikalleshi) nakon asistencije našeg veznjaka Hadžiahmetovića, a Višća je zbog povrede napustio igru u 71. minuti.

Trabzon je inače lider na tabeli, dok je Konjaspor drugoplasirani tim turskog prvenstva.