LIGA 1

Miralem Pjanić s tribina gledao debakl Parižana u Monaku

Kneževi su slavili s 3:0, a briljirao je sjajni Ben Jeder, koji je postigao dva gola

Pjanić na tribinama stadiona u Monaku. Instagram

M. K.

20.3.2022

U derbiju 29. kola Lige 1, Monako je nanio težak poraz PSG-u koji je upao u tešku krizu nakon eliminacije iz Lige prvaka.

Kneževi su slavili s 3:0, a briljirao je sjajni Ben Jeder (Ben Yedder), koji je postigao dva gola.

Prvi u 25. minuti nakon krasnog prodora i ubačaja Fofane, a Ben Jeder atraktivno petom loptu poslao iza leđa Donarume (Donnarumma).

U 68. minuti PSG je ponovo kapitulirao.

Pjanić se trenutno oporavlja od povrede. Instagram story

Kevin Voland (Volland) je uspio zatresti mrežu lidera Lige 1, da bi u 84. minuti sve dileme oko pobjednika otklonio svojim novim golom Ben Jeder, koji je ovog puta pogodio s bijele tačke.

Utakmicu je s tribina pratio i bh. reprezentativac Miralem Pjanić, koji se oporavlja od povrede. On je fotografiju sa utakmice podijelio na svom Instagram storyju.