Barcelona nadigrana u Frankfurtu, ali uspjela ostati neporažena

Katalonci odigrali ispod očekivanja

Sa susreta u Frankfurtu. AFP

7.4.2022

Barcelona je potpuno nadigrana na gostovanju kod Ajntraht Frankfurta u prvom susretu četvrtfinala Evropske lige, ali je uspjela ostati neporažena.

Ajntraht je večers bio bolji tim i zasluženo je poveo u 48. minuti sjajnim golom Ansgara Knaufa (Knauff).

Mogla je ta prednost domaćina biti i veća, međutim, gosti su iz jedne od rijetkih prilika pogodili za poravnanje. Strijelac je bio Feran Tores (Ferran Torres) poslije lijepe akcije i asistencije Frenkija De Jonga (Frenkie) u 66. minuti.

Domaćina je u namjeri da stigne do novog gola spriječio drugi žuti, odnosno crveni karton Tute u 78. minuti.

Unatoč igraču manje na terenu, propustili su dobru priliku za pobjedu u 82. minuti preko Obitea Evana Endike (N'Dicka).

Vest Hem i Lion odigrali su 1:1, dok je Braga s minimalnih 1:0 savladala Rendžers.