PORTUGALAC U SVOM STILU

Murinjo upao tokom izjave Rodžersa: "Dao mi je najbolje vino koje postoji"

Murinjo i Rodžers. Twitter

29.4.2022

Fudbaleri Lester sitija i Rome odigrali su bez pobjednika 1:1 u prvoj utakmici polufinala Konferencijske lige.

Roma je vodila pogotkom Lorenca Pelegrinija (Lorenzo Pellegrini) od 15. minute, a "Lisice" su do izjednačenja stigli u 67. minuti nakon nespretne reakcije i autogola Đanluke Mančinija (Gianluka Mancini). Na kraju se rezultat nije mijenjao, a za finale će se odlučivati u revanšu na Olimpiku narednog četvrtka.

Zanimljiva scena viđena je nakon susreta, kada je trener Rome Žoze Murinjo (Jose Mourinho) nakratko "upao" tokom izjave Lesterovog menadžera Brendana Rodžersa (Rodgersa).

- Dao mi je najbolje vino koje postoji! - rekao je Murinjo, a Rodžers je odgovorio "I to me je mnogo koštalo".

Njih dvojica su dobri prijatelji i bivši saradnici, jer je Rodžers bio jedan od Murinjovih pomoćnika tokom njegovog prvog mandata u Čelziju koji je trajao od 2004. do 2007. godine.