Mesijeva poruka Agueru nakon trećeg gola Reala: Ovo ne može biti istina!

Argentinac u nevjerici

Lionel Mesi. AGENCIJE

A. V.

5.5.2022

Real Madrid osigurao je nastup u finalu Lige prvaka pobjedom 3:1 protiv Mančester sitija nakon produžetaka.

Mančester siti je poveo na Bernabeu golom Rijada Mareza (Ryad Mahrez) u 73. minuti, no Real je preokrenuo golovima Rodriga (Rodryga) u 90. i 91. minuti. U produžecima je Karim Benzema iz penala zabio gol za 3:1 i tako osigurao finale protiv Liverpula na Stad de Fransu 28. maja.

Među brojnim reakcijama na prolazak Reala u finale bila je i reakcija Lionela Mesija (Messi). Naime, njegov prijatelj i nekadašnji kolega iz reprezentacije Serhio Aguero (Sergio) je zajedno s Karlosom Tevezom (Carlos) komentirao uživo utakmicu Reala na ESPN-u.

Usred prijenosa stigla mu je poruka od Mesija.

- Prestani se šaliti, ovo ne može biti istina - Mesijeva je poruka koju je Aguero je pročitao u eteru.

Inače, Real Madrid je u osmini finala Lige prvaka izbacio i PSG za koji Mesi trenutno igra. PSG je također pobijedio u prvoj utakmici s jednim golom razlike, no Real se vratio u drugoj i pobjedom 3:1 izborio nastavak takmičenja.