ROSONERI BLIZU TITULE

Majstorija Hernandeza podigla je "San Siro" na noge: Pogledajte solo akciju beka Milana iz svih uglova

Nakon što je Krunić presjekao napad Atalante, do lopte je došao Hernandez, a onda je skoro sa ivice Milanovog kaznenog prostora povukao loptu i krenuo u sprint

Francuz pokazao šta sve može kad dobije prostor. AFP

M. K.

16.5.2022

Na prepunom "San Siru" Milan je u nedjelju ugostio Atalantu u utakmici u kojoj im je trebala pobjeda jer vode tijesnu bitku sa Interom za naslov prvaka Italije.

Veliki teret s leđa ekipi Milana skinuo je Leao kada je pogodio u 56. minuti za 1:0 i erupciju na stadionu.

A onda je u 75. minuti viđena jedna majstorija kakva dugo nije zabilježena na ovom stadionu.

Nakon što je Krunić presjekao jedan napad Atalante, do lopte je došao Tio Hernandez (Theo), a onda je skoro sa ivice Milanovog kaznenog prostora povukao loptu i krenuo u sprint, prošetao se pored gostujućih igrača, a nakon pretrčanih oko 70 metara, pogodio je majstorski za 2:0 i potvrdu pobjede "Rosonera".

Pogledajte u nastavku kako je izgledala solo akcija Hernandeza iz nekoliko uglova.