ODIGRANO FINALE

Murinjo donio trofej u Rim: Roma je prvak Konferencijske lige

Pogodio je reprezentativac Italije nakon asistencije Manćinija u 32. minuti za 1:0

Zaniolo je golom za 1:0 donio radost navijačima Rome. AFP

Piše: M. K.

25.5.2022

Italijanski i nizozemski velikani, Roma i Fejenord, večeras su odmjerili snage u finalu Konferencijske lige u Tirani.

Na prepunom stadionu "Air Albania" od 32. minute utakmice vodili su 1:0 Rimljani pogotkom Nikole Zaniole (Nicola), koji možete pogledati OVDJE.

Pogodio je reprezentativac Italije nakon asistencije Manćinija (Mancini) za totalno ludilo na tribini gdje su smješteni navijači Rome.

S vodstvom Rome 1:0 okončano je prvo poluvrijeme, a u nastavku je Fejenord krenuo u ofanzivu.

Napadali su Nizozemci i stvorili nekoliko dobrih šansi, a najbolji pokušaj je imao Malasia (Malacia) čiji je šut golman Rome Patrisio (Patricio) skrenuo u stativu.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, pa su Žoze Murinjo (Jose Mourinho) i Rimljani mogli početi proslavu trofeja za prvaka Konferencijske lige.