Srbija ubjedljiva u Sloveniji: Centaršut Tadića i glava Mitrovića dobitna su kombinacija

Mitrović slavi pogodak. AFP

M. K.

12.6.2022

Reprezentacija Srbije trenutno u Ljubljani igra posljednju utakmicu u ovom ciklusu Lige nacija, a nakon prvog poluvremena "Orlovi" imaju vodstvo od 0:2.

Nakon što je Andrija Živković pogodio u 8. minutu nakon asistencije Filipa Mladenovića, u 35. je na asistenciju Dušana Tadića pogodio Aleksandar Mitrovića.

Kapiten Ajaksa izveo je sjajan potez, izbacio protivnika iz igre sa lijeve strane, a potom ubacio loptu u šesnaesterac, gdje se najbolje snašao napadač Fulama.

Pogledajte u nastavku ovu odličnu akciju "Orlova".