KONFERENCIJSKA LIGA

Banjalučani slavili u Modriči: Borac siguran protiv B36 Toršavna

U 83. minuti nakon asistencije Subića pogodio je Nedeljko Piščević za sigurnih 2:0

Slavlje Banjalučana u evropskom okršaju. MONDO

M. K.

7.7.2022

Fudbaleri Borca ugostili su danas u okviru pretkolu Konferencijske lige ekipu s Farskih Ostrva - B36 Toršavn.

Očekivano, Banjaučani su opravdali ulogu favorita i sa sigurnih 2:0 savladali B36 za sigurniji put na revanš sljedeće sedmice.

Odbrana gostiju je izdržala sve do 37. minute kada je Benjamin Tatar pogodio za 1:0 i erupciju među navijačima koji su stigli iz Banje Luke.

U nastavku još jedan gol u mreži Farana.

U 84. minuti nakon asistencije Subića pogodio je Nedeljko Piščević za sigurnih i konačnih 2:0.

Kompletan dojam pobjede Borca pokvarili su njegovi navijači, popularni "Lešinari" koji su se tokom utakmice međusobno potukli na tribini stadiona u Modriči, ali je srećom sve brzo okončano.