DUEL BH. ZMAJEVA

U duelu Marseja i Milana, Krunić uspješniji od Kolašinca

Popularni Seo igrao je kompletno prvo poluvrijeme dok je Krunić ušao u igru u 73. minuti

Kolašinac nije imao sreće protiv Milana. AC MILAN

M. K.

31.7.2022

Olimpik iz Marseja je večeras u prijateljskom susretu na svom terenu poražen od Milana rezultatom 0:2.

Ekipa Milana je oba gola zabila u prvom poluvremenu. Pogađali su Mesijas (Messias) u 11. kada je postigao prelijep gol, te Žiru (Giroud) u 28. minuti meča.

U večerašnjem meču igrali su i naši reprezentativci Sead Kolašinac i Rade Krunić. Popularni Seo igrao je kompletno prvo poluvrijeme dok je Krunić ušao u igru u 73. minuti u redovima prvaka Italije.

Treba dodati i to da francuski tim utakmicu okončao sa igračem manje, s obzirom na to da je Ture (Toure) u 79. minuti morao napustiti teren zbog dva žuta kartona.