Naš Amer Gojak je ušao u 76. minuti, a nije mu dugo trebalo da postigne gol

Slavlje "Modrih". Slavko Midzor / Pixsell

M. K.

13.8.2022

Najveći hrvatski rivali Dinamo i Hajduk odigrali su derbi u 5. kolu SuperSport HNL-a na stadionu Maksimir u kojoj su "Modri" slavili sa visokih 4:1.

Ovo je bio jubilarni stoti prvenstveni okršaj ova dva kluba u sklopu hrvatske fudbalske lige, a u dosadašnjih 99 dosta uspješniji su bili Zagrepčani s 46 pobjeda naspram 28 Hajdukovih, dok je 25 susreta završilo bez pobjednika.

Prvo poluvrijeme večeras okončano je rezultatom 0:1 za goste jer je pogodio Atanasov u 45. minuti.

Gojak: Upisao se u strijelce. Slavko Midzor / Pixsell

U nastavku Dinamo stiže do preokreta 2:1 golovima Baturine i Ademija u 61. i 64. minuti meča.

Naš Amer Gojak je ušao u 76. minuti i dao gol u 84. minuti za 3:1, dok je posljednji udarac Hajduku zadao Mislav Oršić u sudijskoj nadoknadi utakmice.