Pogledajte kako je Brozović zatresao mrežu Torina za tri boda: Dijamant starter

Naš as Edin Džeko igrao je do 68. minute

Marcelo Brozović. Agencije

G. Š.

10.9.2022

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović postigao je pogodak u 89. minuti i tako njegov Inter, u duelu 6. kola italijanske Serije A, odveo do domaće pobjede (1:0) nad Torinom. Naš as Edin Džeko igrao je do 68. minute

Bila je to otvorena utakmica s brojnim prilikama, a jedan od najopasnijih igrača po Inter bio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je imao tri dobre šanse, ali je svaki put vrlo dobro reagirao domaći golman Samir Handanovič.

Mreže su uprkos otvorenoj igri s obje strane mirovale do 89. minute kada je Barela (Barella) ubacio loptu pred gostujući gol, gdje se dobro snašao Brozović i u skoku nogom pospremio loptu u mrežu za Interova tri boda. Bio je to njegov drugi prvenstveni pogodak ove sezone.

Na ovom linku pogledajte kako je hrvatski reprezentativac zatresao mrežu Torina.