Ronaldo na meti kritika, pogledajte kako je reagirao kada je djevojka zatražila fotografiju s njim

On je samo ispružio ruku u njenom smjeru i nastavio svoj put u svlačionicu

Ronaldo: Odbio fotografiju sa članicom ljekarskog tima. Twitter

16.9.2022

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su moldavski Šerif u 2. kolu Evropa ligi sa 2:0, a prvi gol u sezoni postigao je i Kristijano Ronaldo (Cristiano).

Portugalac je bio siguran sa bijele tačke u 39. minuti. Prije njega je pogodio Džejdon Sančo (Jadon Sancho), te je Junajted sa sigurnih 2:0 otišao na poluvrijeme, a ispostavit će se da je to bio i konačan rezultat.

Iako je Ronaldo došao do pogotka, našao se na meti kritika. Na društvenim mrežama se pojavio snimak nakon kraja prvog poluvremena. Ronaldo je išao prema svlačionici, a članica ljekarskog tima je pokušala zamoliti Portugalca za fotografiju.

Ronaldo je samo ispružio ruku u njenom smjeru i nastavio svoj put u svlačionicu.