Ronaldo ponovo na udaru kritika zbog neprimjerenog ponašanja u Tiraspolu

Ronaldo je jedva pogledao dok je odmicao njenu ispruženu ruku i ignorirao zahtjev. Screenshot

G. Š.

16.9.2022

Mančester junajted pobijedio (2:0) je u četvrtak Šerif u Tiraspolu, u 2. kolu E grupe Evropske lige, a Kristijano Ronaldo (Cristiano) konačno je na stigao do prvog pogotka ove sezone. Portugalac je mrežu zatresao u 39. minuti udarcem s bijele tačke...

- Drago mi je što sam zabio i pomogao ekipi da stigne do pobjede! Ovo su tri važna boda. Bio je to dobro odrađen posao, napisao je Ronaldo na Twitteru.

No, na društvenim mrežama puno je glasnije odjeknuo jedan njegov drugi potez, nakon što se našao u centru pažnje i na udaru kritika jer je na poluvremenu, prilikom odlaska u svlačionicu, odbio "selfie" s jednom članicom liječničkog tima.

- Jedva je pogledao dok je odmicao njenu ispruženu ruku i ignorirao zahtjev. Ona je izgledala šokirano, piše "Daily Mail".